MĚSÍČNÍK O UMĚNÍ, ARCHITEKTUŘE, DESIGNU A STAROŽITNOSTECH

přihlášení

   

Předplatitelům časopisu Art+Antiques nabízíme až 50% slevu na vstupném do partnerských muzeí, galerií, výstavních síní a divadel. Stačí se u pokladen prokázat předplatitelskou ARTcard, kterou vydáváme na dobu trvání předplatného*.

Nově s programem SPHERE, který nabízí další výhody a slevy na více než 10.000 místech (více na www.sphere.cz).

Část EAN kódu ARTcard současně slouží jako login do archivu časopisu Art+Antiques. Heslo zasíláme společně s ARTcard na adresu plátce předplatného.

*platí pro standardní roční, příp. dvouleté předplatné (neplatí pro studentské roční ani půlroční předplatné). ARTcard je automaticky vystavována na jméno předplatitele, tj. plátce předplatného. V případě zájmu o vystavení na jiné jméno jej uveďte v objednávkovém formuláři do pole "ARTcard".

V případě ztráty a vystavení nové karty je možné kartu znovu vystavit  za poplatek 200 Kč (náklady na výrobu karty) + poštovné.

Předplatitelská ARTcard

 • ART+

  ART+

  Databáze aukčních výsledků a zpravodajský portál o trhu s uměním ART+ nabízí možnost získat 20% slevu na roční členství. Redakční obsah je připravován ve spolupráci s redaktory časopisu Art+Antiques.

  Více na: www.artplus.cz/cs/cenik/

 • Ateliér ŠUM

  Ateliér ŠUM

  Ateliér ŠUM - Praha 1 - výtvarný ateliér pro děti, mládež, dospělé, seniory, pro začátečníky i pokročilé. Rodinná atmosféra, náhrady zameškaných lekcí, individuální kombinace kurzů, akreditace MŠMT. Dáme vašemu tvoření směr. Nově s ARTcard máte možnost uplatnit 10% slevu na celoroční kurz dle vlastního výběru. Kresba, malba, keramika, šperky, Tiffany vitráž, design, architektura a knižní vazba.

  www.kurzyzuzy.cz

 • Lobkowiczký palác

  Lobkowiczký palác

  Rodinné muzeum lobkowiczkých sbírek představuje jak světoznámé obrazy Bruegela, Canaletta, Velázqueze a dalších, tak i sbírku keramiky za posledních pět století a unikátní sbírku zbraní a brnění. Mezi nejzajímavější díla sbírek patří ručně komentované rukopisy od největších skladatelů 17. – 19. století včetně Beethovena, Haydna a Mozarta. Pro návštěvníky Lobkowiczkého paláce byla nově instalována interaktivní obrazovka, která zájemcům umožňuje nahlédnout do několika zásadních hudebnin z Lobkowiczké hudební sbírky. S ARTcard získáte na pokladně 40% slevu na vstupném.

  www.lobkowicz.com

 • Zámek Nelahozeves

  Zámek Nelahozeves

  Renesanční zámek Nelahozeves pochází z 16. století a leží nad řekou Vltavou pouhých 35 km od Prahy. Snoubí se v něm historie české šlechtické rodiny, krása okolní přírody a kulturní dědictví jedné z nejvýznamnějších uměleckých sbírek střední Evropy. Vraťte se s námi zpět v čase a poznejte, jak vypadal život urozené rodiny v 19. století. Nahlédněte do pokojů nádherného zámku Nelahozeves. V dobově zařízených salóncích spatříte mimo jiné umělecká díla Bruegela, Rubense, Veroneseho a dalších. S ARTcard získáte na pokladně 20% slevu na vstupném.

  www.lobkowicz.com/cs/sbirky/zamek-nelahozeves

 • Letní slavnosti staré hudby Versailles: 18. mezinárodní hudební festival

  Letní slavnosti staré hudby Versailles: 18. mezinárodní hudební festival

  Letní slavnosti staré hudby jsou největším a nejdéle působícím festivalem staré hudby v Praze. Festival je od roku 2000 vstupní branou, jíž do České republiky proudí špičkoví zahraniční interpreti, kteří hrají na originály či kopie historických nástrojů při zachování těch nejvyšších nároků na dokonalost provedení. Festival je ojedinělý svým přesahem do oblasti barokního divadla a tance. SLEVA 10 % z ceny vstupenky platí na všechny koncerty festivalu Letní slavnosti staré hudby 2017 (11.7.–7.8.). Online rezervace vstupenek ZDE (vstupenky se rezervují s plnou cenou) sleva bude odečtena z plné ceny při vyzvednutí vstupenek na pokladně - FESTIVALOVÉ CENTRUM V GALERII 1 - Štěpánská 47, Praha 1 na základě předložení ARTcard.

  www.letnislavnosti.cz

 • Dům umění města Brna

  Dům umění města Brna

  Dům umění města Brna je součástí brněnské kultury již více než sto let, orientuje se na současné umění. Od 13. září zve na retrospektivní výstavu Tomáše Rullera PERFORM-MADE. V Domě pánů z Kunštátu můžete od 26. září navštívit výstavu Městské zásahy a v galerii G99 vystavuje Natalia Dominiguez Rangel výsledek svého rezidenčního pobytu. Nově s ARTcard můžete využít tzv. "vstupné se slevou", tzn. 50 % slevu, která se vztahuje na běžné vstupné (výjma středečního jednotného vstupného) a na doprovodné programy a pořady.

  Více na: www.dum-umeni.cz a www.brnoartopen.cz

 • Galerie hlavního města Prahy

  Galerie hlavního města Prahy

  Předplatitelé mají nárok na snížené vstupné do všech objektů. V Domě U Kamenného zvonu tak například můžete navštívit  výstavu děl ruského umělce Eduarda Štejnberga. V Domě fotografie je k vidění přehlídku díla Karla Kuklíka. 

  www.ghmp.cz

 • Centrum současného umění DOX

  Centrum současného umění DOX

  S ARTcard získáte 40% slevu na vstup do Centra současného umění DOX. Zveme například na výstavu Materiál 307, která představuje práce studentů a absolventů ateliéru malby na pražské UMPRUM. 

  www.dox.cz

 • Museum Kampa-Nadace Jana a Medy Mládkových

  Museum Kampa-Nadace Jana a Medy Mládkových

  S ARTcard získáte 50% slevu na vstupném na výstavy v Muzeu Kampa, kde můžete aktuálně navštívit výstavu Příliš mnoho zubů - české a slovenské umění 60. let ze sbírek Galerie Zlatá husa a Musea Kampa.

   

   www.museumkampa.cz

 • Moravská galerie v Brně

  Moravská galerie v Brně

  Moravská galerie poskytuje předplatitelům slevu na krátkodobé výstavy. Aktuálně se tak až do půlky dubna návštěvníkovi s ArtCard nabízí přehlídka tvroby známého designérského dua Olgoj Chorchoj OCH! nebo výstava Aristokracie vkusu, která představí sběratelství moravské větve starohraběcího a knížecího rodu Salm-Reifferscheidtů v období od roku 1763, kdy získávají panství Rájec na Moravě.

  www.moravska-galerie.cz

 • Muzeum umění Olomouc

  Muzeum umění Olomouc

  Předplatitelé mají slevu do všech objektů muzea a na všechny výstavy. Do poloviny června můžete navštívit výstavu  Okamžité chrámy, která se zaměřuje na reflexi archetypů a rituálů v českém akčním a konceptuálním umění. 

  www.olmuart.cz

 • Galerie výtvarného umění v Ostravě

  Galerie výtvarného umění v Ostravě

  Předplatitelé mají nárok na slevu ze vstupného na výstavy. Až do 26.3. si můžete prohlédnout výstavu Narušená imaginace, sestavenou z děl ze soukromé sbírky Roberta Runtáka. 

  www.gvuo.cz

   

 • Oblastní galerie Liberec

  Oblastní galerie Liberec

  Pro předplatitele Art+Antiques platí snížené vstupné na výstavy i do stálé expozice. Aktuálně je možné v liberecké galerii navštívit například monografickou výstavu finalistky Ceny Jindřicha Chalupeckého Anny Hulačové, výstavu dětskýc ilustrací Nespatříte hada a nebo výstavu skvělého malíře 19. století Františka Tkadlíka.

  www.ogl.cz

 • Divadlo v Dlouhé

  Divadlo v Dlouhé

  Sleva 60 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě předložení ARTcard v pokladně Divadla v Dlouhé. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

  www.divadlovdlouhe.cz

 • Městská divadla pražská

  Městská divadla pražská

  Nejnavštěvovanější činoherní divadlo v centru Prahy. Skvělé herecké výkony a široký repertoár zahrnující komorní dramata (Kdo se bojí Virginie Woolfové), klasické inscenace (Král Lear), literární adaptace (Želary) i výborné komedie (Listopad, Bedřich Smetana: The Greatest Hits). Pro držitele ARTcard nabízíme 10% slevu při nákupu vstupenek na pokladně divadla. Slevy se nesčítají.

  www.mestskadivadlaprazska.cz

 • Papelote diáře

  Papelote diáře

  Ve spolupráci papelote a portálu kulturissimo.cz vznikla již čtvrtá edice diáře zaměřeného na kulturu. Týdenní diář na rok 2017 přináší vedle tipů na kulturní akce, jež plní přiložený kulturní přehled a kulturní tahák s doporučeními redakce kulturissima, také dostatek prostoru na plány, seznamy a zážitky každého uživatele. Držitelé ARTcard mohou v papelote obchodě získat kulturní diář s 20% slevou.

  www.papelote.cz

 • Kniha Zlín

  Kniha Zlín

  Pro předplatitele, kteří milují literaturu, ať o umění či jiných literárních žánrů mohou díky ARTcard využít 20 % slevu na veškéré knihy  u nakladatelství světových autorů Kniha Zlín.

  www.knihazlin.cz

 • Jasansky Polak

  Jasansky Polak

  Za katalog zaplaťte polovinu

  Využijte speciální nabídku Moravské galerie v Brně a časopisu Art+Antiques a získejte katalog k výstavě Fotografie Lukáše Jasanského a Martina Poláka s 50% slevou. Za katalog zaplatíte místo původních 440 Kč pouze 220 Kč. Sleva platí po předložení průkazky předplatitele na pokladnách ve třech budovách MG v centru Brna (Pražákův palác, Husova 18 / Místodržitelský palác, Moravské nám. 1a / Uměleckoprůmyslové muzeum, Husova 14).

 • ArtMap

  ArtMap

  Internetové knihkupectví ArtMap je zaměřené na publikace z oblasti výtvarného umění, fotografie, designu, filmu a architektury. V naší nabídce naleznete i tituly, které vznikají v malých nákladech nebo jsou jinak výjimečné. Náš e-shop naleznete na adrese bookstore.artmap.cz. S ARTcard získáte 10% slevu.

  Více na www.artmap.cz

 • iUmeni.cz

  iUmeni.cz

  Portál iUmeni.cz propaguje současné umění. Na jednom místě jsou koncentrovány aktuální informace a nabídky umělců, galerií, aukčních síní, uměleckých škol, institucí, nakladatelů formou záznamů v katalogu, článků, recenzí, upoutávek a pozvánek na vernisáže nebo výstavy v kalendáři akcí atd. On-line prodejna publikací o umění a katalogů z výstav českých i zahraničních nakladatelů a galerií  nabízí přes 1000 vyjímečných titulů z oblasti umění, fotografie, architektury či designu. Pro předplatitele Art+Antiques poskytujeme slevu 10% z prodejních cen.

 • Výtvarný ateliér Malování a kreslení

  Výtvarný ateliér Malování a kreslení

  Výtvarný ateliér Malování kreslení nabízí předplatitelům časopisu SLEVU 10 % na první semestrální kurz a vstup na veškeré výstavy pořádané ateliérem ZDARMA!

  www.malovanikresleni.cz